Blue City Warszawa

Blue City to unikalne pod wieloma względami miejsce.

Można tu znaleźć wyjątkowe sklepy, restauracje i lokale. Co składa się na niezwykłą wśród innych centrów handlowych ofertę Blue City Warszawa?

Rozbudowana część handlowo-usługowa z ponad 230 sklepami i punktami usługowymi; wśród nich “Piotr i Paweł”, polskie superdelikatesy, oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów wysokiej jakości oraz zakupy w komfortowych warunkach. W “Piotrze i Pawle” można znaleźć produkty żywnościowe z całego świata.

 

Jeden z największych w Polsce sklepów Saturn, położony na dwóch poziomach, oferujący szeroką gamę produktów RTV, AGD, multimediów.

Znane marki odzieżowe, takie jak ZARA, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Royal Collection, Tally Weijl, Marks&Spencer, C&A, Benetton, Gerry Weber, Vistula, Wittchen, Cubus, Jackpot & Cottonfield i wiele innych.

Magic City,  nowoczesne centrum rozrywki. Umiejętne połączenie techniczno-wizualne oddzielnych części zaowocowało powstaniem wyjątkowego w swej konstrukcji parku rozrywki, w którym dzieci, młodzież i dorośli mogą bawić się w najwłaściwszy i najbardziej atrakcyjny dla siebie sposób. Magic City to Inca Play – raj uciech dla dzieci oraz Lucid – klub nocny z dyskoteką, a także nowoczesny klub fintess Pure w sąsiedztwie 9 kortów do squasha Squash City.

ENEL-MED to nowocześnie wyposażone centrum medyczne, które oferuje swoim pacjentom wizyty u wszystkich specjalistów oraz kompleksowe badania. Placówka świadczy również usługi stomatologiczne.

centrum kartingowe N-gine Grand Prix, nowoczesny kompleks poświęcony motosportowi.

Kamuflage Skatepark, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można pojeździć na deskorolce przez cały rok. Do dyspozycji skatów są wszystkie przeszkody jakie powinny być w porządnym skateparku.

W samym środku Blue City znajduje się specjalnie zaprojektowana fontanna, której główny strumień tryska na wysokość 26 metrów

Reklamy


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s